Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Bezpieczeństwo i organizacja meczów – PZPN wysoko ocenił Zagłębie!

Bezpieczeństwo i organizacja meczów – PZPN wysoko ocenił Zagłębie!

26 lipca 2021

Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN przygotował Raport za sezon 2020/21. A w nim szczegółowo ocenił kluby Ekstraklasy, I i II ligi, jeśli chodzi o organizację meczów i stan bezpieczeństwa.

Wspomniany Departament bardzo wysoko ocenił nasz Klub, pomimo trudnych warunków infrastrukturalnych Stadionu Ludowego, na terenie którego istnieją ograniczenia związane z przygotowaniem miejsc parkingowych, gastronomii dedykowanej dla kibiców czy też innymi kwestiami związanymi z przestarzałą konstrukcją obiektu.

W najważniejszej kategorii – organizacja meczów Zagłębie uplasowało się na drugim miejscu, wspólnie z Arką Gdynia. Wygrała Korona Kielce.

Szczególne gratulacje należą się Grzegorzowi Witkowi, kierownikowi ds. bezpieczeństwa Zagłębia, którego niezwykle odpowiedzialna praca przy organizacji meczów została doceniona przez PZPN. W tej kategorii zajęliśmy I lokatę przed Koroną i Arką. Pierwsze miejsce zdobyliśmy także w kategorii „Ocena współpracy podmiotów”.

Dodajmy, że nasz spiker stadionowy Piotr Majewski znalazł się na tuż za plecami kolegów z GKS-u Tychy i Korony, którzy zajęli ex aequo pierwsze miejsce.

Pełny raport PZPN dot. organizacji i bezpieczeństwa na stadionach sezon 2020-2021 

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin