DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-19 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zapraszamy na mecz z Koroną. Weź połówkę za złotówkę!

Zapraszamy na mecz z Koroną. Weź połówkę za złotówkę!

20 września 2021

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 września o godz. 18:00.

Na spotkanie z Koroną przygotowaliśmy nową akcję biletową pod hasłem: – Weź połówkę za złotówkę! Ta akcja potrwa do końca roku. Natomiast nowe ceny biletów przygotowaliśmy na spotkanie z kielczanami.

Drogi kibicu – zabierz swoją partnerkę, żonę, mamę lub koleżankę i przyjdź na Stadion Ludowy!
Wejściówka dla Twojej „drugiej połówki” w cenie 1 złotego.

Promocja obowiązuje tylko przy zakupie biletu normalnego na trybunę krytą lub odkrytą. Przypominamy – akcja potrwa do końca roku.

Przypominamy, że dystrybucja biletów na mecz z Koroną Kielce prowadzona jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie w Fanstorze Zagłębia Sosnowiec (ulica 3 Maja 11), ale wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona w dniu meczu. Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane zostaną w Zagłębie Caffe i w kasach stadionowych.

Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów na mecz z Koroną:

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 5 PLN

Bilety rodzinne 
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin