<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
h<br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Cenny remis w sparingu z Wisłą Kraków

Cenny remis w sparingu z Wisłą Kraków

21 stycznia 2021

W pierwszym sparingu zimowym przed inauguracją rundy wiosennej Fortuna I Liga zremisowaliśmy 2:2 (0:1) z Wisłą Kraków. Bramki dla Zagłębia: Patrik Misak i Goncalo Gregorio z rzutu karnego.

Remis z Białą Gwiazdą to niewątpliwie bardzo dobry wynik dla sosnowiczan, zważywszy na to, że krakowianie już za 1,5 tygodnia rozpoczną swoje występy w ekstraklasie. Nasz zespół dopiero rozpoczął przygotowania do wiosennych zmagań w Fortuna I Liga. Z nowych zawodników na pewno dobre wrażenie pozostawił po sobie Patrik Misak. Słowak zapisał na koncie bramkę i wywalczył rzut karny (to po faulu na nim Goncalo Gregrio pewnie wykorzystał rzut karny).

Kolejnym rywalem Zagłębia będzie Korona Kielce. Ten mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godz. 13:00 na Stadionie Ludowym.

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 2:2 (0:1)

0:1 Yaw Yeboah 38′
0:2 Stefan Savić 56′
1:2 Patrik Mišák 71′
2:2 Gonçalo Gregório 80′ (karny)

Zagłębie: (I połowa) Stępniowski – Turzyniecki, Ďuriška, Zawodnik testowany, Seedorf – Szwed, Ambrosiewicz, Radkowski, Oliveira, Pawłowski- Szymon Sobczak.
Zagłębie (II połowa) Chorążka – Ryndak, Zawodnik testowany (67′ Kopeć), Polczak, Gojny – Mišák, Wiszniowski, Korzeniecki, Maia, Małecki – Gregorio.

Wisła: (I połowa) Broda – Burliga, Frydrych, Głogowski, Sadlok – Yaw Yeboah, Plewka, Boguski, Chuca, Buksa – Bećiraj
Wisła (II połowa) Buchalik – Szot, Hoyo-Kowalski, Szota,  Abramowicz – Starzyński, Żukow, Szywacz (82′ Chełmecki), Savić, Carlos Silva – Brown Forbes.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin