DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Ciężka praca pod balonem

Ciężka praca pod balonem

15 stycznia 2021

Gdy zima ostro zaatakowała i nie ma praktycznie możliwości trenowania na otwartych boiskach, piłkarze Zagłębia codziennie ćwiczą w hali pod balonem. Pierwszy sparing przed rundą wiosenną, a będzie to potyczka z krakowską Wisłą, odbędzie się jednak na głównej płycie Stadionu Ludowego.

Sosnowiczanie od poniedziałku przygotowują się do nowej rundy rozgrywkowej. Zaczęli od badań wydolnościowych, a teraz pracują na katowickiej AWF, gdzie odwiedzają siłownię i halę pod balonem. A w niej trenują już z piłkami.

– Wiosną chcemy grać trochę inaczej – zapowiedział trener Kazimierz Moskal w rozmowie z reporterką TVP Katowice, która w czwartek odwiedziła klub, przeprowadzając kilka wywiadów z piłkarzami i szkoleniowcem Zagłębia.

Najważniejsza w tym wszystkim jest praca, czego dobitnym przykładem jest postawa samych zawodników. Nikt się nie oszczędza, pot wylewany jest litrami. Pierwszym sprawdzianem formy drużyny będzie środowy sparing z krakowską Wisłą (20 stycznia, godz. 12:00), który rozegrany zostanie na głównej płycie Stadionu Ludowego.

Mimo obfitych opadów śniegu murawa Ludowego ma się dobrze, gdyż już wcześniej została ona przykryta specjalną plandeką. Wygląda na to, że w terminie meczu z Białą Gwiazdą nie będzie problemów ze stanem nawierzchni głównego boiska.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin