DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Dawid Ryndak rozpoczął treningi z pierwszą drużyną Zagłębia

Dawid Ryndak rozpoczął treningi z pierwszą drużyną Zagłębia

13 września 2021

Na poniedziałkowym treningu Zagłębia zameldował się Dawid Ryndak. Ten doświadczony obrońca, wychowanek sosnowieckiego klubu, nowy sezon rozpoczął w drugiej drużynie występując w rozgrywkach klasy okręgowej.

Po zakończeniu poprzednich rozgrywek Dawid Ryndak znalazł się na liście transferowej. Piłkarz miał sobie szukać nowego klubu, jednak do konkretów nie doszło i Dawid grał w drugim zespole trenowanym wówczas przez Grzegorza Bąka.

Nowy sztab szkoleniowy postanowił dać szansę Dawidowi i od poniedziałku znajduje się on w kadrze ligowej Zagłębia.
Wcześniej Ryndak doznał urazu złamania nosa w meczu drugiej drużyny Zagłębia w Grodźcu. Po okresie rehabilitacji zawodnik wrócił do zajęć, już z pierwszym zespołem.

Dodajmy, że po kontuzji złamania dwóch żeber (pamiątka po meczu z GKS-em Katowice) lekkie treningi wznowił obrońca Dominik Jończy.

W piątkowym spotkaniu wyjazdowym z GKS-em Jastrzębie (godz. 18:00) nie zagrają: Damian Pawłowski, Łukasz Turzyniecki i wspomniany Jończy. Do gry wrócił natomiast Szymon Pawłowski, który po ciężkiej kontuzji (zerwanie mięśnia Achillesa) zagrał w niedzielnym spotkaniu z Puszczą Niepołomice.

 

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin