DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Filip Karbowy rehabilituje się po operacji

Filip Karbowy rehabilituje się po operacji

16 grudnia 2020

Końcówka piłkarskiej jesieni była pechowa dla Filipa Karbowego. Pomocnik Zagłębia Sosnowiec złamał 3 kość śródstopia prawej nogi i musiał poddać się operacji.

Zabieg operacyjny odbył się w klinice Galen w Bieruniu. – Wszystko przebiegło pomyślnie, zacząłem już rehabilitację. Najważniejsze, że noga bardzo dobrze się goi – opisuje swój przypadek Filip Karbowy, który uważa,  że kontuzja odniesiona w meczu z Puszczą Niepołomice to było szczęście w nieszczęściu.

– Dobrze, że teraz to się stało, gdy sezon jesienny dobiegał końca. Mogę teraz prowadzić rehabilitację, a potem rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Zobaczymy, czy zdążę na 11 stycznia, kiedy to zaczniemy treningi. A nawet, jak nieco później dołączę do zespołu to nic się nie stanie. Teraz pracuję z fizjoterapeutą manualnie i na urządzeniach, a efekty już są widoczne –  przyznaje Filip, który tak opisuje feralny dla siebie mecz z Puszczą.

– To stało się w pierwszej połowie. Myślałem, że to zwykłe zbicie, więc wykonałem sprint i poczułem, że coś jest nie tak. W szpitalu w Sosnowcu zrobiono mi zdjęcie i okazało się, że jednak doszło do złamania kości śródstopia. Mam jednak nadzieję, że ta kontuzja nie przeszkodzi mi w dobrym przygotowaniu do rundy wiosennej – dodaje pomocnik Zagłębia, który jesienią zdobył 3 bramki.

A co sądzi o zdecydowanie nieudanej rundzie jesiennej, w efekcie której Zagłębie pozostanie do rundy wiosennej na przedostatnim miejscu w tabeli Fortuna I Liga?

– To nie była najlepsza runda w naszym wykonaniu. Szczerze nikt się tego nie spodziewał. Kilka przegranych meczów powinniśmy jednak wygrać. Jestem pewien, że trener Moskal dobrze poukłada zespół – z przekonaniem mówi Karbowy.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin