DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-25 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Firma Unistop została sponsorem Zagłębia. To dobry znak!

Firma Unistop została sponsorem Zagłębia. To dobry znak!

29 listopada 2023

Firma Unistop z Czeladzi specjalizująca się w produkcji znaków drogowych została sponsorem Zagłębia Sosnowiec. Stosowna umowa została podpisana do końca czerwca 2024 roku.

– Od 21 lat zajmujemy się oznakowaniem dróg, oznakowaniem poziomym, pionowym, jak również projektami organizacji ruchu. Myślę, że wszyscy mamy wspólny cel – jak najlepiej reprezentować Zagłębie Sosnowiec – powiedziała po uroczystym podpisaniu umowy Pani Aneta Piątek, właściciel firmy.

Witamy firmę Unistop w gronie sponsorów naszego klubu i życzymy owocnej współpracy!

Na stronie internetowej firmy Unistop można przeczytać m.in.:

Produkcja znaków drogowych – tylko z Unistop
Jesteśmy firmą, której głównym zadaniem jest produkcja znaków drogowych. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Oferujemy znaki drogowe pionowe, które są zgodne z rygorystycznymi przepisami. Nasze produkty spełniają normy i są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Wybierając oznakowanie pionowe od Unistop stawia się na wysoką jakość.
Produkujemy znaki drogowe: nakazu, zakazu, ostrzegawcze, informacyjne, kolejowe, kierunku i miejscowości, uzupełniające, dodatkowe oraz tabliczki do znaków drogowych. Nasze produkty można zakupić lub wynająć.

Unistop – producent znaków drogowych na zamówienie
Oferując znaki drogowe, producent musi wiedzieć, jak ogromną rolę odgrywają one w ruchu drogowym. Jesteśmy tego świadomi – sami zasiadamy w fotelu kierowcy. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze znaki drogowe były widoczne, trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia.
Jesteśmy producentem znaków drogowych, dla którego nie ma trudnych zleceń. Wykonujemy znaki drogowe na zamówienie. Odpowiadamy na potrzeby każdego klienta, dopasowując nasze sprawdzone rozwiązania do jego indywidualnych wytycznych. Jesteśmy elastyczni w działaniu, dzięki czemu oferujemy oznakowanie dróg na każdą okoliczność.

Znaki drogowe – producent na miarę XXI wieku
Jesteśmy producentem znaków drogowych, który działa na rynku od wielu lat. Przez cały ten czas pracujemy nad tym, by nie zawieść zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości, zgodne z normami, wykonane z certyfikowanych materiałów. Co więcej, Unistop zapewnia serwis znaków drogowych. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę, oferując opiekę porealizacyjną.

Nie tylko produkcja znaków drogowych
Produkcja znaków drogowych to nie jedyne nasze zajęcie. Proponujemy również wynajem znaków. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tworzymy również projekty organizacji ruchu drogowego, zarówno tymczasowego, jak i docelowego. Pomagamy zdobyć niezbędne dokumenty od właściwych organów administracyjnych. Aby w sposób kompleksowy zrealizować projekt organizacji ruchu, oferujemy również wykonanie oznakowania poziomego z użyciem materiałów najwyższej jakości.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin