DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 14:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Informacje o zmianach personalnych w Zagłębiu!

Informacje o zmianach personalnych w Zagłębiu!

24 maja 2024

Drodzy Kibice, pragniemy Was poinformować o zmianach personalnych, które nastąpiły w Klubie w ostatnim czasie. 

Z dniem 16 maja 2024 roku przestał pełnić swoją funkcję dotychczasowy Prezes Zarządu „ZAGŁĘBIE” S.A. – Pan Arkadiusz Aleksander. 

W dniu 24 maja 2024 roku Rada Nadzorcza „ZAGŁĘBIE” S.A. podjęła uchwałę o powołaniu na stanowisko Prezesa Zarządu dotychczasowej Dyrektor Finansowej – Pani Katarzyny Biały, która pracuje w Spółce od marca 2022 roku. Rolą Pani Katarzyny będzie zadbanie przede wszystkim o stronę finansową i organizacyjną Spółki.

Zmiany zaszły również w sztabie szkoleniowym oraz pionie sportowym.

W kwietniu 2024 nowym szkoleniowcem został Marek Saganowski, który będzie kontynuował pracę z I drużyną Zagłębia Sosnowiec w nadchodzącym sezonie piłkarskim 2024/2025.

Od dnia 24 maja 2024 roku pion sportowy zasili swoją wiedzą i doświadczeniem – Dyrektor Sportowy Grzegorz Kurdziel, który będzie odpowiadał przede wszystkim za sportową część funkcjonowania Spółki i przygotowanie organizacyjne I drużyny Zagłębia Sosnowiec do nowego sezonu, a w przyszłości do powrotu Klubu do 1 Ligi.

Grzegorz Kurdziel to były bramkarz Zagłębia Sosnowiec w latach 1998-2010, gdzie m.in. był również trenerem bramkarzy. Jako członek sztabu szkoleniowego pracował później w Wiśle Kraków, ŁKS Łódź, Arisie Saloniki, Polonii Bytom, Jagiellonii. Z kolei w Cracovii był asystentem Michała Probierza. W roli pierwszego trenera prowadził Polonię Bytom i GKS Jastrzębie. Jego ostatnia praca miała miejsce w Abha Club, zespole saudyjskiej ekstraklasy, gdzie współpracował z Czesławem Michniewiczem.

Jednocześnie, wspólnie chcielibyśmy poprosić naszych Kibiców, aby dali nam szansę i czas na spokojną pracę po trudnym dla nas wszystkich sezonie 2023/2024. Niezależne od podjętych decyzji i dokonanych zmian w pionach sportowych oraz organizacyjnych Klubu, w dalszym ciągu będą toczyły się procedury związane ze sprzedażą akcji spółki „ZAGŁĘBIE” S.A.

Za okazaną nam teraz cierpliwość i wsparcie w przyszłości odwdzięczymy się, dostarczając Wam pięknych emocji z boiska!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin