DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / IX Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Nożnej 6-osobowej. Zagłębie celuje w „złoto”!

IX Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Nożnej 6-osobowej. Zagłębie celuje w „złoto”!

23 czerwca 2022

W najbliższą sobotę i niedzielę na boiskach ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej odbędą się IX Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Nożnej 6-osobowej im. Tomasza Wiejachy. Zapraszamy serdecznie kibiców!

 

W imprezie wystartuje 27 zespołów, który najpierw rywalizować będą w 4 grupach. Zapowiada się fajna zabawa, a emocji sportowych z pewnością nie zabraknie. Organizatorami mistrzostw jest Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Zagłębia wspólnie z naszym klubem. Imprezę wspiera ponadto miasto Sosnowiec.

W zeszłorocznych mistrzostwach triumfowała Pogoń Szczecin, która w finale pokonała Zagłębie Sosnowiec 4:1. Nasza drużyna nie będzie miała możliwości zrewanżowania się portowcom, gdyż rywale nie zagrają w Sosnowcu. W tej sytuacji można mówić o Zagłębiu jako ogólnym faworycie do zwycięstwa.

W sobotę od godziny 8:28 rozpocznie się rywalizacja grupowa. Cztery najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do 1/8 mistrzostw. W niedzielę 16 najlepszych drużyn walczyć będzie systemem pucharowym o medale.

Trzymamy kciuki za starszych panów z Zagłębia!

GRUPA A:

1. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2. SALOS JAWORZNO
3. WIDZEW ŁÓDŹ
4. KS LUBLIN
5. LIMANOVIA LIMANOWA
6. KARPATY KROSNO
7. UNIA ZĄBKOWICE

GRUPA B:

1. ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE
2. GKS TYCHY
3. SKRA CZĘSTOCHOWA
4. PIAST GLIWICE
5. CONCORDIA KNURÓW
6. BLUE STAR CHORZÓW
7. SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

GRUPA C:

1. WESTOVIA TARNÓW
2. KOLBUSZOWIANKA
3. POLONIA WARSZAWA
4. CRACOVIA KRAKÓW
5. ESTELAR PRZEMYŚL
6. DALIN MYŚLENICE
7. ŁODZIANKA ŁÓDŹ

GRUPA D:

1. POLONIA RZESZÓW
2. SANDECJA NOWY SĄCZ
3. RKS RADOMSKO
4. GWAREK ZABRZE
5. CKS CZELADŹ
6. ZAGŁĘBIANKA DĄBROWA GÓRNICZA

 

Szczegółowy terminarz gier: Mistrzostwa Polski Oldbojów

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin