DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Kamil Bielikow wypożyczony z Zagłębia Lubin!

Kamil Bielikow wypożyczony z Zagłębia Lubin!

28 czerwca 2021

W Zagłębiu witamy nowego bramkarza. Został nim Kamil Bielikow, 20-latek, który został wypożyczony na sezon z Zagłębia Lubin. Z Zagłębiem Sosnowiec podpisał roczny kontrakt.

Bielikow urodził się w Radomiu i swoją piłkarską karierę rozpoczął w miejscowym Radomiaku. W wieku zaledwie 14 lat został zauważony przez skautów Legii Warszawa, którzy zdecydowali się sprowadzić go do zespołu juniorów. Mierzący 194 cm wzrostu Kamil grał w Warszawie przez 2 lata, po czym wrócił do Radomia.

W sezonie 2019/20 Bielikow trafił do Włoch, gdzie bronił barw zespołu Ascoli Calcio. Bilans gier 20-letniego bramkarza to 3 występy w drużynie występującej w Primaverze, w których Kamil raz zachował czyste konto.

Sezon we Włoszech uważam za pozytywny aspekt w mojej karierze. Cieszę się, że miałem okazję rozwoju właśnie tam ponieważ dodało mi to pewności siebie oraz zmieniło mój sposób widzenia niektórych sportowych aspektów.

Poprzedni sezon młody golkiper spędził w Zagłębiu Lubin broniąc barw drugiej drużyny. W III lidze rozegrał 13 spotkań.

Co skłoniło Kamila by dołączyć do Zagłębia Sosnowiec? – Chęć rozwoju oraz przede wszystkim regularnej gry – przyznaje nowy golkiper Zagłębia.

Kamil, witamy w Sosnowcu i życzymy powodzenia!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin