2024-04-27 20:00

Strona główna / Piłka Aktualności / Zagłębie TV / Konferencja prasowa po meczu z Widzewem. Spokojna rozmowa w szatni

Konferencja prasowa po meczu z Widzewem. Spokojna rozmowa w szatni

28 listopada 2021

Szkoleniowiec Zagłębia w trakcie konferencji prasowej mówił m.in. o spokojnej rozmowie w przerwie meczu, a także łatwo straconej bramce w końcówce spotkania. Okazją do rehabilitacji będzie piątkowe spotkanie z Górnikiem Polkowice, którym sosnowiczanie zakończą rundę jesienną Fortuna 1 Ligi.

Artur Skowronek:Chcieliśmy wygrać, było to widać w naszej grze. Szybko otworzyliśmy wynik, poszliśmy za ciosem, ale ta bramka w 30 minucie nieco nas zgasiła. Widzew przejął kontrolę i udokumentowali to kolejną bramką. W przerwie przeprowadziliśmy spokojną rozmowę, która dała efekty i szybko się napędziliśmy. Szkoda, że tak łatwo straciliśmy bramkę w 79 minucie, Patryk miał za dużo przestrzeni. Żałujemy, że przy tak dużej pracy popełniliśmy tak proste błędy, musimy się poprawić.

Janusz Niedźwiedź:Cieszymy się, że mimo tak trudnych warunków atmosferycznych udało się nam wygrać ten ciekawy mecz. Długo czekaliśmy na to zwycięstwo i udało się mimo złego wejścia w mecz. Potem powoli przejmowaliśmy kontrolę, mieliśmy swoje sytuacje golowe. W drugiej połowie znowu niepotrzebnie daliśmy tlen przeciwnikowi w postaci rzutu karnego, ale potem dobrze zareagowaliśmy.

Zapraszamy do oglądania pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu Widzewa z Zagłębiem (3:2).