2024-07-27 15:00

Strona główna / Piłka Aktualności / Zagłębie TV / Opinie trenerów po meczu w Jastrzębiu

Opinie trenerów po meczu w Jastrzębiu

17 września 2021

Gdyby mecz trwał tylko jedną połowę, trenerzy Grzegorz Bąk i Łukasz Matusiak byliby usatysfakcjonowani zarówno z gry, jak i końcowego wyniku. Druga odsłona już nie była taka dobra w wykonaniu Zagłębia i skończyło się na remisie 1:1.

Tyle sytuacji, ile mieliśmy w tej połowie chyba nie stworzyliśmy w poprzednich 7 meczach. Strzeliliśmy jedną bramkę, a powinniśmy więcej. Wydawało się, że po przerwie nic nie mogło nam się przytrafić, nie wykorzystaliśmy sytuacji, podaliśmy przeciwnikowi tlen. Brawa dla chłopaków za tą pierwszą połowę, ale oczekujemy takiej gry przez 90 minut – mówił na pomeczowej konferencji prasowej Grzegorz Bąk, który – wspólnie z Łukaszem Matusiakiem – będzie teraz pomagał Arturowi Skowronkowi, nowemu trenerowi Zagłębia.

Zapraszamy do oglądania pomeczowej konferencji prasowej.