DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2021-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>264</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>266</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Lista strzelców Fortuna 1 Ligi. Szymon Sobczak za plecami Bilińskiego…

Lista strzelców Fortuna 1 Ligi. Szymon Sobczak za plecami Bilińskiego…

23 listopada 2021

Czołowi strzelcy Fortuna 1 Ligi w 18. kolejce wpisywali się na listy strzelców. Po jednym trafieniu zanotował Kamil Biliński, Patryk Makuch i Szymon Sobczak. Na razie wygląda na to, że Biliński odjeżdża Makuchowi i Sobczakowi, którzy mają o 5 goli mniej na swoim koncie od napastnika Podbeskidzia.

 

W środę piłkarze Zagłębia grają na Ludowym zaległe spotkanie z Chrobrym Głogów i to będzie dobra okazja dla Szymona, by powiększyć swoje konto strzeleckie i zbliżyć się do Bilińskiego.

Lista strzelców Fortuna 1 Ligi

13 goli – Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),

8 goli – Patryk Makuch (Miedź Legnica), Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),

6 goli – Hubert Adamczyk (Arka Gdynia), Karol Czubak (Arka Gdynia), Jakub Łukowski (Korona Kielce), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice), Daniel Rumin (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),

5 goli – Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz 3, Korona Kielce 2), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Pirulo (ŁKS Łódź),

4 gole – Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Krzysztof Janus (Odra Opole), Aleksander Komor (Resovia), Mateusz Marzec (Odra Opole), Konrad Nowak (Odra Opole), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Filip Szymczak (GKS Katowice),

3 gole – Bruno Garcia (Miedź Legnica), Karol Danielak (Widzew Łódź), Adam Frączczak (Korona Kielce), Szymon Kobusiński (Puszcza Niepołomice), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Tomáš Malec (GKS Tychy), Giorgi Merebaszwili (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Maciej Radaszkiewicz (ŁKS Łódź), Joan Román (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Szwedzik (GKS Katowice), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Michał Walski (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Maciej Wróbel (Odra Opole),

2 gole – Michał Bednarski (Arka Gdynia), Bartosz Biel (GKS Tychy), Adrian Błąd (GKS Katowice), Tomasz Boczek (Sandecja Nowy Sącz), Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice), Dawid Czapliński (Odra Opole), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Górski (Korona Kielce), Damian Hilbrycht (Resovia), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Gracjan Jaroch (GKS Tychy), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Nemanja Mijušković (Miedź Legnica), Mattia Montini (Widzew Łódź), Marek Mróz (Resovia), Jakub Niewiadomski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Émile Thiakane (Puszcza Niepołomice), Dawid Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojcinowicz (Puszcza Niepołomice), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica),

1 gol – Grzegorz Aftyka (Puszcza Niepołomice), Christian Alemán (Arka Gdynia), Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Michał Bednarski (Miedź Legnica), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice), Patryk Bryła (Zagłębie Sosnowiec), Jonathan Simba Bwanga (Stomil Olsztyn), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Chuca (Miedź Legnica), Maciej Dampc (Stomil Olsztyn), Adrian Danek (Korona Kielce), Maciej Dąbrowski (ŁKS Łódź), Tomasz Dejewski (Widzew Łódź), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Dominik Dziąbek (Chrobry Głogów), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz), Daniel Feruga (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Figiel (GKS Katowice), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Maksymilian Hebel (Resovia), Bartosz Jaroch (Resovia), Bartosz Jaroszek (GKS Katowice), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Karasek (Widzew Łódź), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Michał Koj (Korona Kielce), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Dawid Kubowicz (Resovia), Michał Kuczałek (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dominik Kun (Widzew Łódź), Mehdi Lehaire (Miedź Legnica), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Rafał Mikulec (Resovia), Titas Milašius (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Rafał Niziołek (Odra Opole), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Krystian Nowak (Widzew Łódź), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Danian Pawłas (GKS Katowice), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Piątek (GKS Tychy), Arkadiusz Piech (Odra Opole), Daniel Pietraszkiewicz (Resovia), Dominik Piła (Chrobry Głogów), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Oliver Podhorin (Resovia), Dominik Połap (GKS Tychy), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Jarosław Ratajczak (Górnik Polkowice), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Oskar Repka (GKS Katowice), Julio Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rosołek (Arka Gdynia), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Sebastian Rudol (Sandecja Nowy Sącz), Mikkel Rygaard (ŁKS Łódź), Michał Rzuchowski (Chrobry Głogów), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (Arka Gdynia), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Słodowy (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Steblecki (GKS Tychy), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Jakub Sypek (Górnik Polkowice), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Szymon Szymański (Skra Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Maciej Śliwa (Miedź Legnica), Miłosz Trojak (Odra Opole), Damian Tront (Miedź Legnica), Hubert Turski (Chrobry Głogów), Karol Twardowski (Resovia), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Dennis van der Heijden (Chrobry Głogów), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Bartłomiej Wasiluk (Resovia), Dawid Wolny (Sandecja Nowy Sącz), Szymon Zalewski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Zieliński (Widzew Łódź), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów), Patryk Zych (Stomil Olsztyn), Karol Żwir (Stomil Olsztyn), Wiktor Żytek (GKS Tychy).

Źródło: www.1liga.org

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin