2024-04-19 18:00

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Sparing z FK Liepaja został przerwany!

Sparing z FK Liepaja został przerwany!

2 lutego 2022

Sparingowy mecz z trzecim zespołem ekstraklasy łotewskiej, FK Liepaja został przerwany. W 23 minucie arbiter zdecydował się zakończyć spotkanie ze względu na fatalne warunki atmosferyczne panujące w Turcji (padający deszcz i silny wiatr).

FK Liepaja to aktualnie trzecia drużyna ekstraklasy łotewskiej, która ma za sobą występy w kwalifikacjach pucharów europejskich. Swego czasu rywalizowała z Legią Warszawa, zaś w zeszłym roku w kwalifikacjach Ligi Konferencji odpadła po dwóch bezbramkowych remisach i rzutach karnych z CSKA Sofia. Z pewnością będzie to wartościowy sparingpartner.

Spotkanie zostało przerwane w 23 minucie przy stanie 0:0. Zagłębie prezentowało się w tym okresie z dobrej strony, mając przewagę optyczną i sytuacje golowe.