DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-19 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Nie żyje Stefan Kucia, działacz i wierny kibic Zagłębia

Nie żyje Stefan Kucia, działacz i wierny kibic Zagłębia

21 stycznia 2021

We wtorek w wieku 61 lat zmarł Stefan Kucia. W przeszłości prezes Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy i Sympatyków Zagłębia, a przede wszystkim wierny kibic sosnowieckiego Klubu.

– Stefan był człowiekiem o gołębim sercu. Zawsze chętny do pracy i poświęceń na rzecz Zagłębia, kibicujący naszym piłkarzom na meczach w Sosnowcu i na wyjazdach. Po prostu dobry kibic Zagłębia – tak ocenia go Leszek Baczyński, prezes honorowy sosnowieckiego Klubu.

Stefan Kucia był pierwszym prezesem (lata 2010-15) i jednym z założycieli Stowarzyszenia Sportowego Byłych Piłkarzy i Sympatyków Zagłębia Sosnowiec. Współtworzył i organizował Turnieje Gwiazd Zagłębia, do których tworzył barwne reportaże sportowe o ich głównych bohaterach.

Był kronikarzem, działaczem, sympatykiem i oddanym kibicem sosnowieckiego Klubu. Zawodowo – długoletni kierownik hali sportowej w Sosnowcu przy ulicy Żeromskiego, gdzie współorganizował halowe turnieje im. Włodzimierza Mazura.

Zarząd Klubu i Stowarzyszenia Sportowego Byłych Piłkarzy i Sympatyków Zagłębia Sosnowiec, sztab trenerski, piłkarze oraz pracownicy składają rodzinie zmarłego i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia. 

Foto: Andrzej Wydrychiewicz

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin