DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-22 16:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Piłkarze ręczni Zagłębia HT wygrali z wiceliderem z Mielca!

Piłkarze ręczni Zagłębia HT wygrali z wiceliderem z Mielca!

25 kwietnia 2023

W miniony weekend miłą niespodziankę sprawili piłkarze ręczni Zagłębie Handball Team Sosnowiec, którzy wygrali w „Żeromie” z wiceliderem Ligi Centralnej Handball Stal Mielec 26:24 (16:8). Mecz był niesamowitym widowiskiem, pełnym emocji i fantastycznych akcji. Dzięki takim chwilom kibice mają poczucie spełnienia…

 

FORTUNA 1. LIGA
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec 0:0
Chojniczanka: Kuchta – Raburski, Grolik, Bukhal, Mikołajczyk – ven Huffel (80′ Korczyc), Czajkowski, Ryczkowski (58′ Drewniak), Jakóbowski (72′ Kalinkowski) – Mikołajczak (58′ Karbowy), Skrzypczak (58′ Tuszyński).
Trener: Krzysztof Brede
Zagłębie: Kos – Borowski, Dalić (65′ Bodzioch), Bykov (46′ Karwot), Ziemann – Guezen (61′ Wrzesiński), Bonecki, Rozwandowicz (K), Szumilas, Banaszewski – Sobczak (82′ Fabry).
Trener: Marcin Malinowski
Sędziuje: Tomasz Marciniak z Płocka.
Żółte kartki: Ryczkowski – Ziemann.
Widzów: 700.

ORLEN EKSTRALIGA KOBIET
Czarni Sosnowiec – Śląsk Wrocław 3:1 (2:0)
Bramki: Alicja Materek 5, Zofia Buszewska 40, 52 (karny) – Klaudia Adamek 84

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1. LIGA
Ćwierćfinały play-off (do 2 zwycięstw)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – MKS Będzin 0:3 (19:25, 28:30, 22:25)
Lechia: Neroj (1), Stolc (15), Sterna (3), Baran, Sokołowski (9), Kulik (17), Kędzierski (libero) oraz Dzierżyński (libero) i Markiewicz (5)
MKS: Macionczyk (3), Usowicz (5), Pietruczuk (14), Frąc (13), Swodczyk (7), Koppers (11), Olenderek (libero) oraz Ratajczak (3), Rohnka, Teppan i Woźniak
Stan rywalizacji: 2:0 dla MKS Będzin. W półfinale MKS Będzin zagra z Visłą Bydgoszcz.

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
Ćwierćfinały play-off (do 2 zwycięstwa)
Mecz nr 1: Sokół Mogilno – Trans-Ann Płomień Sosnowiec 3:0 (25:20, 25:21, 25:19)
Sokół: Przybyło, Stroiwąs, Kohut, Jóźwiak, Fojucik, Szczygioł, (libero) oraz Czupryniak, Łuczyszyn
Trans-Ann Płomień: Laskowska, Kurerowa, Nowak, Głodzińska,  Laszczyk, Deptuch, Samul (libero)  oraz  Kłoda, Śmietana, Wiśniewska (libero)
MVP: Sandra Szczygioł
Stan rywalizacji play-off do dwóch zwycięstw: 1-0 dla Sokoła

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – LIGA CENTRALNA
Zagłębie Handball Team Sosnowiec – Handball Stal Mielec 26:24 (16:8)
Zagłębie HT: Ratuszniak, Mentel, Czapla – Mięsopust 4, A. Danysz 1, Szabat, Kurzawa, S. Danysz 5, Szendzielorz 1, Głuszczenko 2, Kolano 2, Żaczek, Sladkowski 4, Płonka 6, Adamuszek 1.

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
PGE Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza 90:83 (23:22; 20:14; 18:19; 29:28)
MKS Dąbrowa Górnicza: Joseph Chealey – 23 pkt., Ousmane Drame – 18 pkt., Trevon Bluiett – 12 pkt., Gerry Blakes II – 12 pkt., Marcin Piechowicz – 11 pkt, Kacper Radwański – 3 pkt., Maciej Kucharek – 2 pkt., Jarosław Mokros – 2 pkt.
PGE Spójnia Stargard: Brody Clarke – 16 pkt., Barret Benson – 16 pkt., Karol Gruszecki – 16 pkt., Jordan Mathews – 15 pkt., Ajdin Penava – 13 pkt., Tomasz Śnieg – 7 pkt., Courtney Fortson – 3 pkt., Paweł Kikowski – 2 pkt., Dominik Grudziński – 2 pkt., Adam Brenk – 0 pkt.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin