DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-08 20:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Polski Gaz S.A. sponsorem Zagłębia Sosnowiec!

Polski Gaz S.A. sponsorem Zagłębia Sosnowiec!

5 maja 2023

Z przyjemnością informujemy, że firma Polski Gaz Spółka Akcyjna została nowym sponsorem Zagłębia Sosnowiec. Umowa została podpisana na stadionie piłkarskim ArcelorMittal Park.

W obecnych ramach organizacyjnych Polski Gaz S.A. funkcjonuje od roku 2001, jednak początków firmy należy upatrywać już w 1929 roku. Polski Gaz S.A. jest dystrybutorem gazu płynnego: propanu i butanu. Dzięki szerokiej sieci dystrybucyjno-sprzedażowej, własnemu terminalowi gazowemu w Sosnowcu, profesjonalnym przedstawicielom handlowym oraz wieloletniemu doświadczeniu na krajowym rynku gazowym, firma dostarcza gaz na terenie całego kraju, zawsze na czas i na dogodnych dla naszego klienta warunkach.

Co warte podkreślenia, terminal przeładunkowy w Sosnowcu to w tej chwili największy taki terminal w Europie Środkowo-Wschodniej, którego zdolność przeładunkowa sięga 1200 ton dziennie. Terminal Polski Gaz w Sosnowcu uzyskał status miejsca uznanego przez Urząd Celny w Dąbrowie Górniczej, co pozwala, jako nielicznym, na dokonywanie przeładunku gazu w tranzycie. Dla Polskiego Gazu jest to pierwszy kontakt ze sponsoringiem sportowym, co jak podkreślał Prezes Paweł Bielski, jest elementem rozwoju firmy w działaniach marketingowych.

Podczas oficjalnego podpisania umowy, która została zawarta do końca sezonu 2023/2024 obecni byli: Paweł Bielski (Prezes Zarządu Polski Gaz S.A.), Marek Żmudziński (Dyrektor Zarządzający Polski Gaz S.A.), Arkadiusz Aleksander (prezes Zagłębie S.A.) oraz Rafał Jabłoński (Specjalista ds. sponsoringu Zagłębie S.A.).

 

Logotyp firmy pojawi się w przestrzeni biznesowej podczas domowych meczów Zagłębia Sosnowiec, a także na murawie przy bandach zarówno dynamicznych, jak i statycznych oraz w pozostałych przestrzeniach ekspozycyjnych.

Więcej informacji o firmie można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej Polski Gaz S.A. 

Strona firmy na Facebooku: Polski Gaz S.A.

Strona firmy na Linkedinie: Polski Gaz S.A

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin