Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Polstal pozostaje sponsorem Zagłębia Sosnowiec!

Polstal pozostaje sponsorem Zagłębia Sosnowiec!

13 lipca 2022

Z przyjemnością informujemy, że firma Polstal S.J. podpisała nową umową sponsorską z Zagłębiem Sosnowiec na sezon 2022/2023. Na mocy porozumień firma z branży stalowej zwiększyła swoje wsparcie dla naszego Klubu.

 

Jako jeden z najdłużej wspierających podmiotów Polstal znajduje się w czołówce największych sponsorów Klubu. Umowa w obecności współwłaściciela firmy Polstal Pana Mariusza Słabosza oraz Prezesa Zagłębia Łukasza Girka została zawarta na rok.

W ofercie firmy Polstal znajdują się materiały ze stali zwykłej konstrukcyjnej, kotłowej, chromowej, nierdzewnej czy żarowej, zapewniając klientom indywidualną wyceną produktów. Firma Polstal współpracuje z wiodącymi producentami wyrobów hutniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wśród jej klientów znajdują się producenci konstrukcji stalowych i przedstawiciele firm z branży energetycznej, którzy cenią sobie profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

Od 2013 roku firma posiada również zaawansowany technologicznie zakład konstrukcji stalowych znajdujący się w Będzinie, w którym to samodzielnie wytwarza elementy gotowych konstrukcji stalowych, oferując dodatkowo ewentualny montaż.

Jednocześnie spółka celowa Polstal Deweloper realizuje obecnie budowę nowoczesnego osiedla mieszkaniowego pod nazwą Osiedle Słoneczne na Wzgórzu zlokalizowanego w Sosnowcu Milowicach.

Więcej informacji na temat firmy Polstal można znaleźć TUTAJ.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin