DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Przedmeczowy wywiad z Maksymilianem Banaszewskim. Po obu stronach barykady (video)

Przedmeczowy wywiad z Maksymilianem Banaszewskim. Po obu stronach barykady (video)

19 listopada 2021

 

W sobotę gramy z Arką Gdynia, natomiast w środę naszym rywalem będzie Chrobry Głogów. Tak się składa, że w obu tych klubach występował Maksymilian Banaszewski, który ma sporą wiedzę o tych zespołach.

Popularny „Banan” grał też przeciwko Zagłębiu – tak było chociażby wiosną 2019 roku, jeszcze na boiskach ekstraklasy, gdy w barwach Arkowców wybiegł na Stadion Ludowy. Po znakomitym spotkaniu 3:2 wygrali wówczas sosnowiczanie. Także w koszulce Chrobrego mierzył się z naszym klubem.

Z kolei w I kolejce obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi znalazł się po drugiej stronie barykady, rozgrywając debiutancki mecz w barwach Zagłębia przeciwko Arce.

Co „Banan” sądzi o Arce, co należy zrobić, by zdobyć w sobotę 3 punkty, tego dowiecie się oglądając i słuchając przedmeczowy wywiad z Maksem Banaszewskim.

W sobotę spotykamy się na Ludowym!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin