DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-23 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Przygotowania do meczu z Arką i Chrobrym. Stawka jest wysoka!

Przygotowania do meczu z Arką i Chrobrym. Stawka jest wysoka!

18 listopada 2021

Nasi piłkarze przygotowują się intensywnie do dwumeczu z Arką i Chrobrym. W sobotę o godz. 12:40 sosnowiczanie zagrają z ekipą Ryszarda Tarasiewicza, natomiast w środę 24 listopada – w ramach odrabiania zaległości – na Ludowym zamelduje się zespół z Głogowa (początek – 18:00).

 

W miniony weekend nasz zespół pauzował, gdyż spotkanie z Chrobrym zostało przełożone ze względu na powołanie dwóch piłkarzy głogowian do reprezentacji młodzieżowych. Sosnowiczanie nie leniuchowali w tym czasie, w ostatnią sobotę zagrali sparingowo z GKS-em Tychy, remisując 1:1 po trafieniu Szymona Sobczaka.

Przeciwko Arce z powodu czterech żółtych kartek nie zagra Wojciech Szumilas, natomiast Maciej Ambrosiewicz i Wojciech Kamiński mają już za sobą pauzę kartkową i będą już do dyspozycji trenera Artura Skowronka. W Olsztynie nie mógł zagrać kontuzjowany Quentin Seedorf, który już wyleczył skutki urazu i szkoleniowiec będzie mógł skorzystać z jego usług.

Na spotkanie z Arką przygotowaliśmy dla naszych kibiców akcję promocyjną – każdy kibic będzie mógł wejść na trybunę odkrytą za 5 złotych. Z kolei wejściówki na trybunę krytą kosztować będą: 15 PLN (normalny bilet) i 10 PLN (ulgowy).

Dystrybucja biletów prowadzona jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie, w klubowym Sklepie Kibica Fanstore. Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Więcej szczegółów o sprzedaży biletów TUTAJ.

Ceny biletów:

Trybuna kryta
Normalny: 15 PLN
Ulgowy: 10 PLN

Trybuna odkryta
5 PLN dla każdego

Bilety rodzinne
Osoba dorosła 5 PLN, pierwsze dziecko 5, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.
Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin