DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-13 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Przygotowania do meczu z „Góralami”. Rekonwalescenci wracają do zdrowia

Przygotowania do meczu z „Góralami”. Rekonwalescenci wracają do zdrowia

20 października 2021

Trwają przygotowania do meczu z Podbeskidziem, który rozegrany zostanie w ramach 14. kolejki Fortuna 1. Ligi na Stadionie Ludowym. To spotkanie rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 12:40.

 

W środę nasi piłkarze trenowali na bocznym boisku kompleksu sportowego na Kresowej. Trener Artur Skowronek dużą uwagę przykładał do kwestii taktycznych, ustawienia poszczególnych formacji. Indywidualne zajęcia mieli rekonwalescenci, Dawid Gojny i Maksymilian Banaszewski.

Przypominamy, że Gojny nie wystąpił w Legnicy z powodu urazu mięśnia dwugłowego, natomiast „Banan” był przeziębiony i musiał poddać się kuracji antybiotykowej.

Jest coraz lepiej, mam nadzieję, że już wkrótce rozpocznę treningi z drużyną. A potem już tylko od trenera zależeć będzie czy skorzysta z moich usług. Chciałbym bardzo pomóc kolegom, wesprzeć ich na boisku. Jak nie w meczu z Podbeskidziem to może w pucharowej grze z Piastem Gliwice wybiegnę na boisko – zastanawia się popularny „Gojo”.

Dodajmy, że na liście kontuzjowanych graczy nadal pozostają Michał Masłowski i Łukasz Turzyniecki. Ten pierwszy jest już po drugiej operacji zerwanych więzadeł krzyżowych, z kolei „Turzyk” przeszedł wcześniej zabieg stawu kolanowego i także nie jest jeszcze gotowy do gry.

Pozostali zawodnicy ostro trenują z myślą o najbliższych rywalach Zagłębia, czyli Podbeskidziu i Piaście Gliwice . Przypomnijmy, że pucharowy mecz z „Piastunkami” sosnowiczanie zagrają w środę o godz. 17:30.

Zapraszamy serdecznie na Stadion Ludowy!

Ceny biletów na mecze z Podbeskidziem i Piastem:

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 5 PLN

Bilety rodzinne
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

Na oba mecze aktualna jest akcja biletowa naszego Klubu pod hasłem: – Weź połówkę za złotówkę! Ta akcja potrwa zresztą do końca roku.

Drogi kibicu – zabierz swoją partnerkę, żonę, mamę lub koleżankę i przyjdź na Stadion Ludowy!

Wejściówka dla Twojej „drugiej połówki” w cenie 1 złotego.

Uwaga: Promocja obowiązuje tylko przy zakupie biletu normalnego na trybunę krytą lub odkrytą.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin