Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Ruszyła sprzedaż biletów na mecze z Podbeskidziem i Piastem

Ruszyła sprzedaż biletów na mecze z Podbeskidziem i Piastem

19 października 2021

Można już kupować bilety na ligowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała i pucharowy z Piastem Gliwice. Przypominamy, że spotkanie z „Góralami” odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 12:40, natomiast potyczka Pucharu Polski zaplanowana została na środę 27 października (godz. 17:30).

 

Na oba mecze aktualna jest akcja biletowa naszego Klubu pod hasłem: – Weź połówkę za złotówkę! Ta akcja potrwa zresztą do końca roku.

Drogi kibicu – zabierz swoją partnerkę, żonę, mamę lub koleżankę i przyjdź na Stadion Ludowy!

Wejściówka dla Twojej „drugiej połówki” w cenie 1 złotego.

Uwaga: Promocja obowiązuje tylko przy zakupie biletu normalnego na trybunę krytą lub odkrytą.

Przypominamy, że dystrybucja biletów prowadzona jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie, ale wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona w dniu meczu. Aktualnie zawieszona jest sprzedaż biletów w Fanstorze.

Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane zostaną w Zagłębie Caffe i w kasach stadionowych.

Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów na mecze z Podbeskidziem i Piastem:

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 5 PLN

Bilety rodzinne
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin