DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Sponsor I ligi, Fortuna, z tytułem najlepszego Bukmachera Roku 2020!

Sponsor I ligi, Fortuna, z tytułem najlepszego Bukmachera Roku 2020!

15 lutego 2021

10 lutego poznaliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce. Wręczenie statuetek zorganizowano wyjątkowo w formule online. Organizatorzy zaangażowali w projekt znane postacie ze świata profesjonalnego sportu, esportu oraz dziennikarzy sportowych i ekspertów rynku zakładów wzajemnych. Wydarzenie poprowadził natomiast znany komentator, Jerzy Mielewski. Oficjalny sponsor rozgrywek I ligi, Zakłady Bukmacherskie Fortuna, zdobyły tytuł Bukmachera Roku 2020 i zwyciężyły w kolejnych czterech kategoriach! A to nie wszystko – wciąż trwa głosowanie na Bukmachera Użytkowników!

Nagrody przyznano w rekordowej liczbie jedenastu kategorii, a rywalizacja w dwunastej „Nagrodzie Użytkowników” nadal trwa! Nominacje przynajmniej w jednej z ocenianych dziedzin otrzymała większość firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Pokazuje to, jak bardzo konkurencyjny jest rynek firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów, nawet mimo niewątpliwego spowolnienia, jakie dotknęło bukmacherów za sprawą lockdownu w światowym sporcie w pierwszej połowie ubiegłego roku.

Najbardziej prestiżową statuetkę dla Bukmachera Roku 2020 otrzymał sponsor rozgrywek w I lidze, Zakłady Bukmacherskie Fortuna. I. To po raz trzeci z rzędu! Trofeum wykonane z czarnego dębu trafiło do bukmachera za sprawą ambasadora Fortuny Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, zawodnika MMA. Według „Legalnych Bukmacherów” Fortuna okazała się najlepsza także w kilku innych kategoriach: m.in. Najlepsza Oferta, Odpowiedzialny Bukmacher oraz Najlepszy Marketing.

Jako branżowi eksperci nieustannie obserwujemy rynek zakładów bukmacherskich, zbieramy na jego temat dane i oceniamy. W swoich wyborach bierzemy także pod uwagę opinie Internautów, niezależnych konsultantów, oraz dajemy się zaprezentować samym firmom bukmacherskim – mówi Adam Bieliński, organizator Nagród Bukmacherskich.

Na stronie internetowej organizatorów można wybrać Bukmachera Użytkowników,  a także przeczytać kryteria wyboru, argumentację do nominacji oraz zwycięstw w poszczególnych kategoriach i obejrzeć filmy z wręczenia statuetek. A zatem Fortuna ma szansę na jeszcze jedną nagrodę. Warto głosować!

Oto link do głosowania: https://legalnibukmacherzy.pl/

Dodajmy, że Fortuna zdobyła tę statuetkę po raz trzeci z rzędu. Tytularnym sponsorem rozgrywek w I lidze jest od 2018 roku.
Materiał wideo z wręczenia nagrody Fortunie: https://bit.ly/3aRDwvH

Na zdjęciu głównym stoją od lewej: Grzegorz Wróblewski, Łukasz Jurkowski (ambasador Fortuny), Jerzy Mielewski, Adam Bieliński.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin