DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Trwa sprzedaż biletów na mecz z Widzewem. Zapraszamy!

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Widzewem. Zapraszamy!

2 sierpnia 2021

W niedzielę o godzinie 12:40 gościmy na Stadionie Ludowym Widzew. Po remisie naszej drużyny w Gdyni z Arką, a także wysokim zwycięstwie łodzian nad Sandecją, niedzielne spotkanie urasta do rangi wydarzenia kolejki.

Wszystkich kibiców zachęcamy do zakupu biletów na ten mecz. Będzie można je nabywać online lub stacjonarnie (z wyłączeniem dnia meczowego). Z kolei od wtorku rusza sprzedaż karnetów VIP Red i jednorazowych wejściówek VIP Red.

Dla ułatwienia zakupów biletów przypominamy, że najprostszą formą ich nabycia jest zakup w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie bilety.zaglebie.eu

Bilety można również kupować stacjonarnie w Fanstorze Zagłębia Sosnowiec (ulica 3 Maja 11) i w Zagłębie Caffe.  Wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie jednak prowadzona w dniu meczu. Można je nabywać w Zagłębie Caffe i Fanstorze do soboty.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu, czyli w niedzielę uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane będą w Caffe Zagłębie (ulica Kresowa – obok boiska ze sztuczną nawierzchnią) i w kasach stadionowych. Będą one czynne już 3 godziny przed spotkaniem z Widzewem.

Z kolei sprzedaż karnetów VIP Red i jednorazowych wejściówek VIP Red, tak jak już wspomnieliśmy, rozpoczyna się we wtorek. Ich dystrybucja prowadzona będzie stacjonarnie, w klubowym sekretariacie na Kresowej. Telefon: 32 299 64 40.

Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów:
Trybuna kryta
Normalny: 40 PLN
Ulgowy: 20 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 20 PLN
Ulgowy: 10 PLN

Cena karnetu VIP Red na rundę jesienną: 800 PLN
Cena jednorazowej wejściówki VIP Red: 150 PLN

Bilety rodzinne:

Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.
Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

Karnet VIP Red i jednorazowa wejściówka VIP Red uprawniają do:
• wjazdu na klubowy parking
• miejsca w loży VIP
• wejścia do restauracji 3Kolory
• skorzystania z cateringu

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin