DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Twórcy kampanii wsparcia osób z pogorszonym samopoczuciem dziękują Zagłębiu!

Twórcy kampanii wsparcia osób z pogorszonym samopoczuciem dziękują Zagłębiu!

28 lipca 2021

Działający w Siemianowicach Śląskich Publiczny Zakład Terapii Uzależnień i Współuzależnienia wyszedł z inicjatywą pomocy osobom z pogorszonym samopoczuciem. W projekt zaangażowali się młodzi twórcy wspierani przez fundację i dobroczyńców.

Akcję wsparło środowisko piłkarskie Śląska i Zagłębia, w tym kluby Ekstraklasy czy też I Ligi z tego regionu. Po zakończeniu wspomnianej akcji jej organizatorzy dziękują za wsparcie m.in. Zagłębiu Sosnowiec.

Poniżej treść podziękowań:

Zrzutka dobiegła końca i z tej okazji w imieniu całego zespołu filmowego zwracamy się do wszystkich którzy nas wsparli, w tym do całego środowiska sportowego Śląska i Zagłębia z gorącym podziękowaniem za przekazane datki, dobrą energię i miłe słowa.

Zebrana kwota (3041 zł) pomoże nam w zorganizowaniu profesjonalnego planu zdjęciowego, w tym stworzeniu scenografii i antycovidowym zabezpieczeniu przedsięwzięcia. Dzięki zebranym środkom będziemy mogli zadbać o to, by powstający spot filmowy przygotować na jak najwyższym poziomie, co, jak wierzymy, przełoży się bezpośrednio na efekt końcowy: mocny i klarowny przekaz kampanii, który powędruje wszędzie tam, gdzie to tylko potrzebne.

Trzymajcie za nas kciuki, choć nadal brakuje nam kilku tysięcy złotych, mamy nadzieję że już niedługo będziemy mogli wam przesłać pozdrowienia z planu zdjęciowego!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin