Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / W piątek na Ludowym gramy z Radomiakiem

W piątek na Ludowym gramy z Radomiakiem

4 maja 2021

W najbliższy piątek o godzinie 17:40 gramy z Radomiakiem. To spotkanie odbędzie się jeszcze bez udziału publiczności, ale jest i dobra wiadomość dla kibiców. Na Stadionie Ludowym pojawią się kamery telewizyjne i to spotkanie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

14 listopada ubiegłego roku zremisowaliśmy bezbramkowo z Radomiakiem i był to debiut na ławce trenerskiej Kazimierza Moskala. Teraz szkoleniowiec i jego podopieczni celują w 3 punkty, ale nie będzie to proste zadanie. Radomianie celują w bezpośredni awans do Ekstraklasy i na Ludowy przyjadą z nadzieją zdobycia kompletu oczek. Ale i nasz zespół ma ambicje powalczenia o zwycięstwo. Jest ono szczególnie potrzebna, zwłaszcza, że ostatni w tabeli GKS Bełchatów zdobył 3 punkty w Rzeszowie. Bełchatowianie mają już tylko 3 punkty straty do naszej drużyny i lepszy bilans bezpośrednich spotkań. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak walka o każdy metr boiska i każdy punkt.

Jeśli chodzi o kwestie kadrowe to w Kielcach nie mógł wystąpić z powodu drobnego urazu mięśniowego Filip Karbowy. Pomocnik Zagłębia jest już jednak zdrowy i normalnie trenuje z zespołem. Powoli do zdrowia po urazie stawu skokowego wraca Goncalo Gregorio, ale Portugalczyk na razie trenuje indywidualnie.

W poniedziałek świąteczny i dziś zespół trenował w godzinach przedpołudniowych, natomiast w środę i czwartek zajęcia odbywać się będą o 17:00.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin