<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
h<br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Wspomnienie remisu z Radomiakiem. To był prawdziwy dreszczowiec!

Wspomnienie remisu z Radomiakiem. To był prawdziwy dreszczowiec!

5 maja 2021

Po raz ostatni Zagłębie zmierzyło się na Stadionie Ludowym z Radomiakiem 17 czerwca 2020 roku. Padł wówczas remis 2:2, a obie bramki dla sosnowiczan zdobył Fabian Piasecki, który po sezonie przeniósł się do Śląska Wrocław.

Ten mecz to był autentyczny dreszczowiec, a emocje towarzyszące zmaganiom piłkarzy w ulewie, która zalała Ludowy w II połowie, potęgowały się z każdą minutą.

Przed piątkowym spotkaniem z radomianami, którzy w historii spotkań z Zagłębiem jeszcze nie wygrali w Sosnowcu, warto wrócić do tego wydarzenia z czerwca 2020 roku.

Oglądamy pomeczowe kulisy klubowej telewizji Zagłębia i bramki, jakie padły na Ludowym.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin