Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Wystartował proces akredytacyjny dla mediów

Wystartował proces akredytacyjny dla mediów

15 lutego 2022

We wtorkowe południe wystartował proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na rundę wiosenną sezonu 2021/22 Fortuna I Ligi. Nie muszą występować o stałe akredytacje ci dziennikarze, którzy otrzymali je przed rozgrywkami jesiennymi. Zachowują one ważność na rundę wiosenną.

 

Informujemy przedstawicieli mediów, że za pomocą systemu accredito.com można składać wnioski na akredytacje stałe na rundę wiosenną sezonu 2021/22 Fortuna I Ligi.

Przypominamy jednocześnie, że nadal ważne są stałe akredytacje na mecze Zagłębia w sezonie 2021/22 wydane przez klubowe Biuro Prasowe przed rozpoczęciem rozgrywek. Ich posiadacze nie muszą występować o nowe przepustki prasowe na rundę wiosenną.

Proces akredytacyjny potrwa od wtorku do poniedziałku 21 lutego (do godziny 18:00). Po jego zakończeniu będzie można składać wnioski na akredytacje jednorazowe, na początek mecz z Odrą Opole, który odbędzie się w piątek, 25 lutego, o godz. 18:00.

Uwaga: W związku z ograniczeniami wynikającymi z zagrożeniem epidemiologicznym, PZPN zmniejszył liczbę dziennikarzy i fotoreporterów, którzy będą pracować na trybunach i w strefie boiska (za bramkami) w trakcie rozgrywania spotkań ligowych bądź też pucharowych.

Zasady organizacji meczów na szczeblu centralnym w sezonie 2020/21 (zachowują ważność na sezon 2021/22):

Pobierz tutaj

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin