DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Z Miedzią w Legnicy na pożegnanie sezonu

Z Miedzią w Legnicy na pożegnanie sezonu

8 czerwca 2021

Na pożegnanie sezonu 2020/21 piłkarze Zagłębia zagrają w Legnicy z Miedzią. To spotkanie, tak jak i pozostałe, rozegrane zostanie w niedzielę o godzinie 12:40. A mecz Zagłębia będzie można obejrzeć na platformie telewizyjnej IPLA.

Jesienią ubiegłego roku legniczanie wygrali na Stadionie Ludowym 2:0, więc teraz będzie okazja do rewanżu. Nasz zespół ma już zagwarantowany pobyt w Fortuna I Liga, ale dobrze byłoby zakończyć rozgrywki mocnym akcentem. Kibice oczekują przede wszystkim dobrej postawy, a szczególnie – skutecznej gry i zwycięstwa na koniec sezonu, który przyniósł nam wszystkim wiele rozczarowań.

Legniczanie grają o stawkę, w ich przypadku jest jeszcze teoretyczna szansa na awans do strefy barażowej. By jednak znaleźć się w niej i walczyć o ekstraklasę, muszą nie tylko wygrać z Zagłębiem, ale jeszcze liczyć na przegraną Górnika Łęczna w spotkaniu z Sandecją. Łęcznianom wystarczy nawet remis, by utrzymać barażowe miejsce.

Sosnowiczanie przygotowania do meczu w Legnicy rozpoczęli we wtorek. Zajęcia na bocznym boisku były intensywne, dużo było w nich elementów taktycznych. W środę czekają ich dwa treningi, natomiast w kolejne dni zespół ćwiczyć będzie raz dziennie w godzinach południowych.

Po pauzie kartkowej gotowy do gry jest Dawid Gojny, który nie mógł wystąpić w spotkaniu z Górnikiem Łęczna.
Dodajmy, że telewizja Polsat Sport zapowiedziała transmisję z 3 spotkań kluczowych kluczowych w kwestii bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy. Pozostałe mecze, w tym nasz w Legnicy, będzie można obejrzeć w IPLI.

Mecze telewizyjne:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn, 13 czerwca (niedziela), godz. 12:40,
Radomiak Radom – Korona Kielce, 13 czerwca (niedziela), godz. 12:40,
GKS Tychy – ŁKS Łódź, 13 czerwca (niedziela), godz. 12:40.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin