DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: Piłkarska środa przy Kresowej. Gramy z Niwami Brudzowice.

Zagłębie II: Piłkarska środa przy Kresowej. Gramy z Niwami Brudzowice.

24 sierpnia 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec już w środę rozegra kolejne ligowe starcie w rozgrywkach klasy okręgowej. Kolejnym przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Bąka będą Niwy Brudzowice. Mecz rozegrany zostanie w Sosnowcu przy Kresowej o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Poprzednie spotkanie obu drużyn rozgrywane było w czerwcu kiedy to oba zespoły rywalizowały ze sobą w grupie mistrzowskiej. Wówczas potyczka zakończyła się wysokim zwycięstwem sosnowiczan, bo aż 5:0. Hattricka w tym spotkaniu zdobył Adrian Troć, który ma już na swoim koncie dwa występy w rozgrywkach Fortuna I Liga. Już z początkiem startu przygotowań, Kazimierz Moskal zaprosił na treningi Adriana, który od tamtej pory na stałe wpisał się w kadrę pierwszej drużyny Zagłębia.

Swój debiut na pierwszoligowych boiskach Troć zanotował w Opolu, wchodząc na boisko w 78 minucie. W Katowicach dorzucił na swoje konto kolejne kilka minut. Gratulujemy, oby tak dalej!

W poprzedniej kolejce młodzi sosnowiczanie wygrali aż 6:0 w Żelisławicach, natomiast drużyna z Brudzowic zremisowała 1:1 ze Spartą Katowice. Po rozegranych dwóch kolejkach, drużyna Zagłębia zajmuje drugie miejsce w tabeli, natomiast Niwy plasują się na 5. pozycji z takim samym dorobkiem punktowym (jedno zwycięstwo oraz remis).

Trzymamy kciuki za naszych chłopaków i życzymy zwycięstwa!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin