DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: Remis, który nas nie zadowala..

Zagłębie II: Remis, który nas nie zadowala..

6 czerwca 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec w dziesiątym ligowym meczu w grupie mistrzowskiej klasy okręgowej Katowice-Sosnowiec zremisowała 1:1 po bardzo dobrym spotkaniu z drużyną Podlesianki Katowice. Strzelcem jedynej bramki dla Zagłębia był Mateusz Popczyk z rzutu karnego.

Cały mecz toczył się na wysokim poziomie. Widowisko było niezwykle wyrównane, a zgromadzeni kibice mogli obejrzeć naprawdę dobre spotkanie rozegrane w Katowicach. Przeciwnik doświadczony, co piłkarsko było dzisiaj widać więc nasi zawodnicy mogą być zadowoleni ze swojego występu i tego jak wypadli na tak ciężkim terenie.

Był to mecz na szczycie, dwóch zespołów, które do końca będą prowadzić walkę o awans do IV ligi. Na tą chwilę, sytuacja w tabeli się nie zmienia i do Podlesianki tracimy trzy punkty. Następne spotkanie już w czwartek z drużyną Tęczy Błędów.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za dzisiejszy występ!

Grzegorz Bąk, trener drugiej drużyny Zagłębia: Graliśmy na boisku lidera i wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Chcieliśmy to wygrać. Dobrze zagraliśmy, ale był to dobry mecz w dwie strony. Zgromadzeni ludzie mogli zobaczyć kawał dobrej piłki na tym poziomie. Szkoda niewykorzystanych sytuacji pod koniec meczu. Mieliśmy piłkę meczową na nodze i doświadczony zawodnik może by to lepiej skończył, ale taka jest piłka. Kończymy ten mecz remisem. Zostały już tylko 4 kolejki. To nasz siedemnasty mecz bez porażki. Mamy swoje cele.

Damian Ostrowski, trener Podlesianki Katowice: Na pewno bardzo dobre spotkanie obu zespołów, które chciały grać w piłkę. Wynik remisowy, który tak naprawdę nie rozwiązuje niczego. My szanujemy ten wynik, chociaż uważam że mieliśmy w drugiej połowie delikatną przewagę. Bardzo dobry przeciwnik no i bardzo dobre zawody. Gratulacje.

LGKS 38 Podlesianka Katowice – Zagłębie II Sosnowiec 1:1 (1:1)
Bramki: Kędzierski 22′ – Popczyk 35′.
Zagłębie II Sosnowiec: Perdijić, Smoleń, Staniak, Uthke-Nowak (78′ Majchrzak), Janicki (46′ Kłosek), Pisarek (46′ Wiszniowski), Hałatek, Sinior (64′ Kiala), Kaczmarek (85′ Koniusz), Troć, Popczyk.
Podlesianka Katowice: Tomanek, Żemła, Renner, Gancarczyk, Witas, Rosiński, Stachoń, Colik, Nowotnik, Ngwagwu, Kędzierski.
Rezerwowi: Wróbel, Kania, Brehmer, Dąbrowiecki, Kawała, Nawrot, Lisiński.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin