DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: W środę gramy z Cyklonem na Stadionie Ludowym!

Zagłębie II: W środę gramy z Cyklonem na Stadionie Ludowym!

15 czerwca 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec już w środę rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Bąka będzie Cyklon Rogoźnik. Mecz rozegrany zostanie na płycie głównej Stadionu Ludowego o godzinie 18:00! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i zachęcamy do wcześniejszego przybycia gdyż liczba miejsc będzie ograniczona. Na stadionie obowiązywać będzie limit 300 osób! Wstęp bezpłatny.

Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem sosnowiczan aż 4:0! Na listę strzelców Zagłębia wpisali się Jakub Kaczmarek, Mikołaj Staniak, Mikołaj Majchrzak oraz Oskar Chechelski.

Od początku meczu można było zaobserwować znaczną przewagę drużyny Zagłębia Sosnowiec. Już w 26 minucie spotkania bramkę zdobył Jakub Kaczmarek , a po zaledwie kilku minutach wynik spotkania podwyższył Staniak. Do szatni nasza drużyna zeszła z dwubramkowym prowadzeniem.
Po przerwie drużyna Cyklonu otworzyła się, a nasi zawodnicy czekali na okazję do uderzenia z kontrataku. W 51 minucie obrońca drużyny gospodarzy sfaulował naszego zawodnika w polu karnym, co umożliwiło nam zdobycie kolejnej bramki. W późniejszych minutach spotkania mieliśmy kilka sytuacji sam na sam, dwóch z nich niestety nie udało nam się wykorzystać, ale już przy trzeciej sytuacji wyciągnęliśmy wnioski. Wykorzystaliśmy okazję i w 84 minucie zdobyliśmy czwartą, ostatnią bramkę w tym spotkaniu strzeloną przez Oskara Chechelskiego.

Poziom gry Zagłębia z meczu na mecz zadowala coraz bardziej. W środę gramy na płycie głównej Stadionu Ludowego. Miejmy nadzieję, że doping kibiców pomoże podopiecznym trenera Grzegorza Bąka odnieść kolejne ligowe zwycięstwo.


Galerię zdjęć z poprzedniego meczu z Cyklonem zobaczycie klikając TUTAJ

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin