2024-04-27 20:00

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: W środę gramy z Niwami przy Kresowej!

Zagłębie II: W środę gramy z Niwami przy Kresowej!

1 czerwca 2021

W środę o godzinie 18:00 druga drużyna Zagłębia Sosnowiec rozegra kolejny już rewanżowy mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem sosnowiczan będą Niwy Brudzowice. Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1. Strzelcem jedynej bramki dla Zagłębia był Mikołaj Majchrzak z rzutu karnego.

Niestety przespaliśmy początek spotkania. Daliśmy sobie już w drugiej minucie strzelić bramkę. Później przeciwnik miał kolejną sytuacje, co gdzieś wpłynęło na ten mecz. Całe 87 minut to my prowadziliśmy grę. Mieliśmy kilkanaście sytuacji, które powinny zakończyć się bramką, albo przynajmniej celnym strzałem na bramkę. Za każdym razem gdzieś albo za lekko albo zabrakło nam koncentracji by to wykorzystać – tak poprzednie spotkanie z Niwami ocenił trener Grzegorz Bąk.

Ostatnie ligowe spotkanie z drużyną Pogoni Imielin podopieczni trenera Grzegorza Bąka również zakończyli jedynie remisem 1:1. Nasz główny rywal w walce o awans do IV ligi, Podlesianka Katowice, zwyciężyła podczas swojego sobotniego spotkania i odskoczyła na trzy punkty w tabeli. Najważniejsza będzie zatem teraz koncentracja, by w środowym spotkaniu odnieść niezwykle ważne zwycięstwo!

Trzymamy kciuki i serdecznie zapraszamy w środę o godzinie 18:00 na Kresową!