DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-27 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie nie miało nic wspólnego z organizacją I Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej!

Zagłębie nie miało nic wspólnego z organizacją I Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej!

13 grudnia 2021

W związku z informacjami zawartymi w oświadczeniu firmy Mastercamps w artykule: „Wyjątkowy turniej w Sosnowcu okazał się organizacyjną klapą. Oskarżenia o oszustwo i wielki żal części rodziców” (Gazeta Wyborcza, 7 grudnia br. – kliknij TUTAJ), klub Zagłębie Sosnowiec pragnie wyjaśnić, co następuje:

 

1. Żaden pracownik klubu piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec nie był zatrudniony przy organizacji turnieju.
2. Pan Mariusz Grząba, wskazany jako organizator turnieju, nie był i nie jest pracownikiem Zagłębie SA oraz Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura.
3. Spotkania zostały rozegrane na boiskach ze sztuczną nawierzchnią przykrytych balonem pneumatycznym, które nie są własnością ani nie są zarządzane przez Zagłębie SA.

4. Akademia Zagłębia Sosnowiec wzięła udział w zawodach na identycznych zasadach jak pozostali uczestnicy, tj. opłata wpisowa, wyżywienie, itp.
5. Klub nie wyraża zgody na używanie jego nazwy w przypadku dalszej polemiki prasowej związanej z ww. turniejem.
6. Klub stanowczo odcina się od wypowiedzi organizatorów ww. turnieju łączących jego organizację z Zagłębiem Sosnowiec.

Łukasz Girek, Prezes Zarządu Zagłębie SA

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin