DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-22 16:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie przedłużyło umowę z firmą L’emir. Razem jedziemy po zwycięstwo!

Zagłębie przedłużyło umowę z firmą L’emir. Razem jedziemy po zwycięstwo!

8 sierpnia 2023

Zagłębie Sosnowiec przedłużyło współpracę z firmą L’emir, specjalizującą się m.in. w sprzedaży aut marki Škoda. Stosowna umowa została podpisana na ArcelorMittal Park i będzie obowiązywać do końca stycznia 2024 roku.

 

Ze strony Zagłębia podpis na dokumentach złożył prezes Arkadiusz Aleksander, natomiast firmę L’emir reprezentował Lechosław Juszczyk, jej współwłaściciel. W uroczystości uczestniczyli ponadto: Grzegorz Bujak, dyrektor L’emira (na zdjęciu: pierwszy z lewej strony) i Aleksandra Kozera, specjalistka ds. sponsoringu w zagłębiowskim klubie.

– Jestem zadowolony z nowej umowy, z tego że kontynuujemy współpracę z Zagłębiem. Dla nas wszystkich jest ona bardzo ważna. Jedziemy razem po zwycięstwa! – zadeklarował Lechosław Juszczyk, który kibicuje Zagłębiu od blisko 40 lat.

Kibicuję jeszcze od czasów, gdy Zagłębie grało pod nazwą Stal Sosnowiec, na boisku przy Mireckiego. Jest we mnie wiara, że zespół grać będzie lepiej, że przyjdą znowu dobre czasy. A wracając jeszcze do kontynuacji naszej umowy to będą inne warunki. Mam nadzieję, że będą one również korzystne dla klubu – dodaje Lechosław Juszczyk.

Firma L’emir Sp. z o.o. to autoryzowany dealer i serwisant samochodów marki Skoda z Dąbrowy Górniczej. To najdłużej wspierająca Zagłębie Sosnowiec firma, która towarzyszy klubowi od lat 90-tych na dobre i na złe.

Więcej o naszym Sponsorze można przeczytać poniżej:

ŠKODA L’emir Dąbrowa Górnicza | Autoryzowany Salon i Serwis Škoda (lemir.com.pl)

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin