<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
h<br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 0:2 (0:0). Bez zwycięstwa w nowym roku!

Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 0:2 (0:0). Bez zwycięstwa w nowym roku!

13 marca 2021

W 20. kolejce Fortuna I Liga piłkarze Zagłębia przegrali na Stadionie Ludowym z opolską Odrą 0:2 (0:0). Gole dla opolan zdobyli: Konrad Nowak i Szymon Drewniak. Sosnowiczanie ciągle bez zwycięstwa w 2021 roku.

Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole  0:2 (0:0)

0:1 Konrad Nowak, 50 minuta

0:2 Szymon Drewniak, 60 minuta

Zagłębie: Stępniowski – Turzyniecki, Duriska (kpt), Radkowski, Gojny – Misak (86′ Szwed), Ambrosiewicz, Oliveira (46′ Seedorf), Karbowy (46 Masłowski), Pawłowski (66′ Małecki) – Sobczak. Trener: Kazimierz Moskal.

Odra: Kuchta – Tabiś, Kamiński (kpt), Wypych, Winiarczyk – Nowak (77′ Janus), Trojak, Drewniak, Niziołek (86 Czapliński), Żak (15′ Mikinić) – Piech. Trener: Dietmar Brehmer.

Sędziuje: Paweł Malec z Łodzi.
Żółte kartki: Oliveira, Sobczak – Kamiński,
Mecz bez udziału publiczności.

Relacja live:
1′ Arbiter z  Łodzi rozpoczął mecz Zagłębia z Odrą. Obie drużyny jeszcze nie wygrały w tym roku.

2′ Na Stadionie Ludowym nie ma kibiców, ale najwierniejsi fani Zagłębia zgromadzili się poza ogrodzeniem i stamtąd prowadzą doping. Dziękujemy!

5′ Po okresie wzajemnego badania sił, pierwszy strzał oddali gracze Odry. Po rzucie wolnym głową uderzał Miłosz Trojak, jednak jego uderzenie było niecelne.

8′ Po centrze z prawej strony Szymona Pawłowskiego, na uderzenie z lewej nogi zdecydował się Joao Oliveira. Piłka ominęła jednak lewy słupek bramki gości.

13′ Goście tracą Adama Żaka, który z powodu kontuzji, z pomocą fizjoterapeutów, musiał opuścić boisko. Zastąpił go Tomas Mikinić.

18′ Rafał Niziołek był w doskonałej sytuacji, ale w ostatniej chwili, gdy szykował się do strzału, został zablokowany przez Kacpra Radkowskiego.

19′ Po centrze z rzutu rożnego i wybiciu piłki przez Łukasza Turzynieckiego – obok bramki strzelił Szymon Drewniak.

28′ Po rzucie wolnym Szymona Drewniaka w idealnej sytuacji był Arkadiusz Piech. Jego strzał głową był jednak mocno nieudany, piłka poleciała ponad bramką.

30′ Po błędzie obrony Odry w dobrej sytuacji był Szymon Pawłowski. Jego techniczne uderzenie z lewej strony było jednak niecelne.

34′ Rzut wolny Filipa Karbowego z odległości ponad 25 metrów ominął prawy słupek bramki opolan.

42′ Piłka uderzona przez Łukasza Winiarczyka skozłowała przed naszym bramkarzem, który odbił ją klatką piersiową…

44′ Z prawej strony lewą nogą strzelał Karbowy, ale z celnością nie było najlepiej.

45+2. Sędzia Malec zaprosił oba zespoły na przerwę.

46′ Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Sosnowcu. Trener Kazimierz Moskal zmienił dwóch zawodników, w miejsce Karbowego i Oliveiry na placu gry mamy Seedorfa i Masłowskiego.

47′ Bardzo groźny strzał Piecha, który wpadłby do siatki, gdyby nie noga Lukasa Duriski, który zmienił lot piłki.

0:1 Konrad Nowak, 50 minuta.

Skrzydłowy Odry Opole technicznym strzałem z pola karnego trafił idealnie w róg. Stępniowski nie miał szans na obronę.

Po centrze z rzutu rożnego Rafała Niziołka i przedłużeniu piłki, Szymon Drewniak z bliska wpakował piłkę do siatki.

75′ Quentin Seedorf ograł obrońcę tuż przy linii końcowej i w sytuacji sam na sam uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Mateusza Kuchtę. Holender mógł dogrywać piłkę do Patryka Małeckiego, ale tego nie zrobił.

90+3. Koniec meczu w Sosnowcu. Po słabej postawie Zagłębie przegrywa 0:2 z Odrą. Sosnowiczanie nadal bez zwycięstwa w tym roku.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin