Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie Sosnowiec rozpoczyna współpracę z AWF Katowice!

Zagłębie Sosnowiec rozpoczyna współpracę z AWF Katowice!

1 grudnia 2021

Klub Zagłębie Sosnowiec rozpoczął współpracę z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W ramach tej współpracy studenci wydziału Zarządzania będą realizować projekt badawczy dot. efektywności kampanii sponsoringowych realizowanych przez Zagłębie Sosnowiec dla sponsorów i partnerów. W związku z tym studenci AWF Katowice pojawią się podczas najbliższego meczu z Górnikiem Polkowice gdzie rozpoczną realizacje projektu.

W ramach współpracy, oprócz projektu badawczego nasz przedstawiciel – Specjalista ds. sponsoringu Rafał Jabłoński – przeprowadził wykład dla studentów studiów magisterskich zarządzania, w którym omówił zagadnienie efektywności sponsoringu sportowego prezentując Raport Mediowy z badania rozgrywek 1. ligi.

Projekt badawczy dot. efektywności kampanii sponsoringowych na przykładzie Zagłębia Sosnowiec realizowany przez studentów AWF Katowice, w rezultacie ma przynieść bogate narzędzie zarówno dla Klubu, jak i wszystkich sponsorów i partnerów. To kolejny krok w stronę jeszcze większej profesjonalizacji usług marketingowych oferowanych przez Zagłębie Sosnowiec.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach to najlepsza uczelnia sportowa w kraju. Dodatkowo to jedyna tego typu uczelnia w woj. Śląskim. Uczelnia prowadzi obecnie studia doktoranckie (trzeciego stopnia) w zakresie nauk o kulturze fizycznej oraz osiem kierunków studiów pierwszego i drugiego stopnia: Wychowanie Fizyczne, Fizjoterapia, Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Aktywność Fizyczna w Zdrowiu Publicznym, Sport oraz Trener Osobisty z Dietetyką Sportową. Uczelnia prowadzi również wieloprofilowe studia podyplomowe i kursy dokształcające. Jeśli chcesz studiować wśród mistrzów olimpijskich zapraszamy do AWF Katowice – Szkoły Mistrzów.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin