DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-27 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie z nowym dyrektorem finansowym

Zagłębie z nowym dyrektorem finansowym

2 marca 2022

Katarzyna Biały została dyrektorem finansowym Zagłębie SA. Swoją pracę w sosnowieckim klubie rozpoczęła 1 marca.

 

Dyrektor Katarzyna Biały będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie spraw spółki poprzez zarządzanie jej zasobami majątkowymi i osobowymi w oparciu o przepisy prawa, status spółki i inne akty o charakterze wewnętrznym, zgodnie z celami i planami działalności spółki oraz przyjętą strategią jej rozwoju.

Katarzyna Biały jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń o specjalności – finanse i rachunkowość oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji.

Swoją edukację kontynuowała na studiach podyplomowych m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: prawo pracy, prawo karne, skarbowe i gospodarcze, prawo dowodowe oraz na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie była słuchaczem na kierunku prawo gospodarcze i handlowe.

W ciągu ostatnich 4 lat pracowała jako Dyrektor ds. Finansowych, a w poprzednich latach w Działach Finansowych, a także w Dziale Kadr.

W swoim CV posiada liczne kursy i szkolenia, m.in. z Polskiego Ładu, Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy i Terroryzmu, a także z zakresu ochrony sygnalistów.

Pani Dyrektor – witamy na zagłębiowskim pokładzie i życzymy powodzenia!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin