DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zawodnicy drugiej drużyny Zagłębia podpisali nowe kontrakty

Zawodnicy drugiej drużyny Zagłębia podpisali nowe kontrakty

30 lipca 2021

Pięciu piłkarzy drugiej drużyny Zagłębia podpisało kontrakty. W tym gronie znaleźli się: Emil Kłosek, Damian Hałatek, Kacper Smoleń, Łukasz Uthke-Nowak i pochodzący z Rosji Roman Terbalyan. Wszyscy związali się z naszym Klubem roczną umową z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

Zagłębie wiąże z nimi duże nadzieje w perspektywie oczekiwanego awans „Dwójki” do IV ligi.

Chłopaki – gratulujemy i życzymy udanych występów nie tylko w drugiej drużynie, ale także awansu do „Jedynki”!

Emil Kłosek (ur. 07.04.2001) to lewy obrońca lub lewy pomocnik, który do Zagłębia przybył z Górnika Sosnowiec. Od dawna jest silnym punktem drugiego zespołu.

Damian Hałatek (ur. 21.04.2000) gra na pozycji defensywnego pomocnika, a do Zagłębia przybył z GKS-Tychy.

Kacper Smoleń (ur. 19.10.2002) jest wychowankiem naszego klubu, który był także zawodnikiem GKS-u Tychy, Akademii Futbolu Silent Dąbrowa Górnicza i Cracovii, z którą miał podpisany kontrakt.

Łukasz Uthke-Nowak (ur. 29.03.2002) już wcześniej miał podpisany kontrakt z Zagłębiem, teraz został on przedłużony o rok z opcją kolejnego przedłużenia o 12 miesięcy. Ten środkowy obrońca dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi wcześniej był graczem Unii Skierniewice.

Roman Terbalyan (ur. 24.01.1997) to napastnik, który w grach sparingowych drugiej drużyny dał się poznać z jak najlepszej strony. Do Polski w wieku 16 lat przybył z Rosji, a konkretnie z Krasnojarska. W naszym kraju występował wcześniej w barwach Sarmacji Będzin. Studiuje zarządzanie sportem na AWF w Katowicach.

Całej piątce życzymy wszystkiego najlepszego w barwach Zagłębia!

 

Na zdjęciu od lewej: Roman Terbalyan, Damian Hałatek, Prezes Marcin Jaroszewski, Kacper Smoleń, Emil Kłosek i Łukasz Uthke-Nowak.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin