DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Znamy terminy meczów z Podbeskidziem i Sandecją

Znamy terminy meczów z Podbeskidziem i Sandecją

8 października 2021

W związku z planowanymi transmisjami, Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznaczył terminy rozegrania meczów 14. i 15. kolejki Fortuna 1 Ligi.

W 14. kolejce sosnowiczanie zagrają z Podbeskidziem na Stadionie Ludowym, a to spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 24 października o godz. 12:40. Z kolei mecz Zagłębia z Sandecją wyznaczono na 31 października. To także termin niedzielny, a spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00. Oba mecze transmitowane będą na platformie Polsat Box Go.

 

14. KOLEJKA

22.10.

piątek

20:30

Chrobry Głogów

Miedź Legnica

Polsat Sport

14. KOLEJKA

23.10.

sobota

12:40

Górnik Polkowice

Korona Kielce

Polsat Sport

14. KOLEJKA

23.10.

sobota

15:00

Arka Gdynia

Apklan Resovia Rzeszów

Polsat Box Go

14. KOLEJKA

23.10.

sobota

18:00

GKS Katowice

Puszcza Niepołomice

Polsat Box Go

14. KOLEJKA

23.10.

sobota

20:30

GKS Tychy

Skra Częstochowa

Polsat Box Go

14. KOLEJKA

24.10.

niedziela

12:40

Zagłębie Sosnowiec

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polsat Box Go

14. KOLEJKA

24.10.

niedziela

15:00

Odra Opole

GKS Jastrzębie

Polsat Box Go

14. KOLEJKA

24.10.

niedziela

18:00

Widzew Łódź

ŁKS Łódź

Polsat Sport

14. KOLEJKA

25.10.

poniedziałek

18:00

Stomil Olsztyn

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Box Go

15. KOLEJKA

29.10.

piątek

18:00

Stomil Olsztyn

Skra Częstochowa

Polsat Box Go

15. KOLEJKA

29.10.

piątek

20:30

Korona Kielce

Odra Opole

Polsat Sport

15. KOLEJKA

30.10.

sobota

12:40

GKS Jastrzębie

GKS Katowice

Polsat Sport

15. KOLEJKA

30.10.

sobota

18:00

Apklan Resovia Rzeszów

Widzew Łódź

Polsat Box Go

15. KOLEJKA

30.10.

sobota

20:30

ŁKS Łódź

Górnik Polkowice

Polsat Box Go

15. KOLEJKA

31.10.

niedziela

12:40

Miedź Legnica

Arka Gdynia

Polsat Sport

15. KOLEJKA

31.10.

niedziela

15:00

Sandecja Nowy Sącz

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Box Go

15. KOLEJKA

31.10.

niedziela

18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chrobry Głogów

Polsat Box Go

15. KOLEJKA

31.10.

niedziela

20:30

Puszcza Niepołomice

GKS Tychy

Polsat Box Go

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin