DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-18 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zwycięstwo po meczu walki!

Zwycięstwo po meczu walki!

3 maja 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec w trzecim ligowym meczu w grupie mistrzowskiej klasy okręgowej Katowice-Sosnowiec wygrała 2:1 z bardzo mocnym zespołem Podlesianki Katowice. Cały mecz toczył się na bardzo wysokim poziomie. Widowisko było niezwykle wyrównane, ale to podopieczni trenera Grzegorza Bąka okazali się lepsi i zdobyli bardzo cenne punkty z doświadczonym przeciwnikiem. Na listę strzelców Zagłębia wpisali się Adrian Troć oraz Patryk Mociak.

Myślę, że w każdym meczu pokazujemy swój charakter. Dzisiaj bardzo dobry przeciwnik, faworyt rozgrywek. My mamy bardzo młody zespół. Walczymy, a chłopcy chcą zdobywać punkty i spełniać marzenia. Jeśli chodzi o walory piłkarskie to obie drużyny wypadły dziś bardzo dobrze. Zgromadzeni kibice mogli obejrzeć dzisiaj kawał dobrego meczu jak na ten poziom rozgrywek. Naszym celem jako drugiego zespołu jest dostarczenie zawodnika do pierwszego składu. Naszym celem jest aby ktoś z chłopaków przede wszystkim się tam znalazł i jak na razie w tym sezonie udaje nam się to robić. Wydaje mi się, że chłopcy sami muszą stawiać sobie cele i rywalizować z najlepszymi. My natomiast patrzymy na ich rozwój indywidualny i na tym się skupiamy. Brakuje nam jeszcze fizyczności, ale nadrabiamy innymi walorami. Będziemy ciągle pracować, aby chłopcy podnosili swoje umiejętności – komentuje trener Zagłębia, Grzegorz Bąk.

Dzisiaj niestety porażka. Trafiliśmy na trudny okres. W sobotę po słabym meczu remisujemy. Dzisiaj w moim odczuciu po bardzo dobrym spotkaniu przegrywamy. Trzeba przyznać, że drużyna dzisiaj zagrała dobrze, przede wszystkim dobrze zareagowała. Trafiliśmy na równie mocny zespół co nasz. Widowisko według mnie bardzo dobre, ale niestety my z niego wychodzimy z porażką – ocenia po spotkaniu trener Podlesianki Katowice, Damian Ostrowski.

Zagłębie II Sosnowiec – LGKS 38 Podlesianka Katowice 2:1 (0:0)
Bramki: 75′ Troć, 81′ Mociak – 63′ Ngwagwu.
Zagłębie II Sosnowiec: Perdijić, Smoleń, Staniak, Machała, Janicki (59′ Kłosek), Pisarek (65′ Kaczmarek), Hałatek, Sinior, Kiala (33′ Mociak), Kulig (46′ Troć), Popczyk (90′ Uthke-Nowak).

Podlesianka Katowice: Tomanek,Stachoń, Ngwagwu, Nowotnik, Colik, Brehmer, Żemła, Renner, Rosiński, Kędzierski, Gancarczyk.
Rezerwowi: Owsiński, Nowak, Kania, Nawrot, Pasieka, Witas, Lisiński.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin