Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

14 grudnia 2022

Akademia Zagłębia Sosnowiec zatrudni trenerów piłki nożnej, instruktorów sportu, animatorów i nauczycieli wychowania do projektów „Akademia z klasą” i „Przedszkola Zagłębia”.

 

W ramach obu projektów, od lutego, w szkołach podstawowych (klasy I-III) i przedszkolach Zagłębia Dąbrowskiego rozpoczniemy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Głównym celem naszych działań będzie zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci.

Nasi trenerzy zadbają o kształtowanie prawidłowych nawyków ruchowych i żywieniowych, rozwijanie u dzieci umiejętności zgodnie z indywidualnymi możliwościami, kształtowanie świadomości wpływu sportu na własne zdrowie, promowanie zdrowego stylu życia, budowanie dobrych relacji z rówieśnikami i kształtowanie postawy fair-play.

Poprzez organizację zajęć sportowych planujemy dotrzeć przede wszystkim do placówek oświatowych z mniejszych miejscowości, w których nie funkcjonują organizacje sportowe, a dzieci uczęszczające do klas I-III w tamtejszych szkołach nie mają możliwości, oprócz niewielu zajęć wychowania fizycznego, na aktywność fizyczną w sposób zorganizowany. Pragniemy zapewnić dzieciom uczestnictwo w profesjonalnie przygotowanych zajęciach sportowych i dzięki temu przyczynić się do wyrównania szans.

Nasze zajęcia będziemy prowadzili w szkołach i przedszkolach powiatu będzińskiego (Będzin, Bobrowniki, Brudzowice, Dąbie, Gródków, Mierzęcice, Psary, Sarnów, Siewierz, Sławków, Toporowice, Wojkowice Kościelne, Żelisławice), powiatu zawierciańskiego (Zawiercie, Kroczyce, Pilica, Poręba, Wierbka) oraz w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy do współpracy trenerów piłki nożnej, instruktorów sportu, animatorów i nauczycieli wychowania, którzy w godzinach szkolnych, w wymienionych powyżej miejscowościach, minimum dwa razy w tygodniu mogliby poprowadzić ogólnorozwojowe zajęcie sportowe dla dzieci. Czas pracy każdego dnia to 3 godziny.

Reasumując, dwa razy w tygodniu po trzy godziny.

Szczegółowe informacje uzyskacie pod numerem: 504-121-294 lub pisząc na adres e-mail:

Zapraszamy!

Misja Klubu

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin