DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Adrian Troć pozyskany przez Zagłębie na zasadzie transferu definitywnego!

Adrian Troć pozyskany przez Zagłębie na zasadzie transferu definitywnego!

5 lipca 2021

18-letni pomocnik Adrian Troć został pozyskany przez Zagłębie na zasadzie transferu definitywnego. Ten młody, zdolny pomocnik do tej pory był wypożyczony na rok z klubu Varsovia Warszawa. Z Zagłębiem podpisał on 3-letni kontrakt.

Jest to dla mnie duże przeżycie, podpisałem swój pierwszy profesjonalny kontrakt. I czuję się świetnie! – zapewnił Adrian, który bardzo liczy, że w rundzie jesiennej Fortuna I Ligi otrzyma szansę debiutu w pierwszej drużynie Zagłębia.

Myślę, że jest taka możliwość. Ciężką pracą treningową postaram się przekonać do siebie trenera Moskala – dodaje młody zawodnik, którego idolem jest słynny Neymar.

Adrian Troć jest wychowankiem Varsovii, gdzie występował w zespołach juniorskich. Od 2015 do jesieni 2017 roku grał w drużynach młodzieżowych Legii Warszawa.

W Sosnowcu Adrian rozpoczął swoją grę od sezonu 2020/21, na zasadzie rocznego wypożyczenia z Varsovii. Występował w drugiej drużynie Zagłębia, ponadto trenował z pierwszym zespołem. Miał także na koncie występy w meczach sparingowych sosnowiczan.

Teraz jest już na stałe piłkarzem Zagłębia Sosnowiec.

Adrian – życzymy Ci udanych występów w sosnowieckim Klubie. Powodzenia!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin