Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Kup bilet od Artura Skowronka!

Kup bilet od Artura Skowronka!

5 października 2021

Artur Skowronek na 2 godziny zamieni się rolami z osobami sprzedającymi bilety na mecz z Apklan Resovią Rzeszów. W środę w Fanstorze Zagłębia szkoleniowiec naszej drużyny będzie sprzedawał wejściówki na niedzielne spotkanie na Stadionie Ludowym (początek – godz. 12:40).

Artura Skowronka będzie można spotkać w Fanstorze w Sosnowcu (ul. 3 Maja 11) od godz. 15 do 17. Kibice, którzy pojawią się w tym czasie w naszym sklepie kibica będą mogli nie tylko zakupić bilet, ale także porozmawiać ze szkoleniowcem, zrobić sobie wspólną fotkę czy dostać autograf.

Tematy piłkarskie z pewnością będą dominować w ewentualnych dyskusjach z trenerem Zagłębia, który żadnej pracy się nie boi. Także tej w Fanstorze przy sprzedaży biletów…

Ceny biletów na mecz z Apklan Resovią:

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 5 PLN

Bilety rodzinne:

Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin